Witamy na oficjalnym blogu Buddyjskiego Ośrodka Medytacyjnego Warszawa-Wesoła, działającego pod przewodnictwem XVII Gyalwa Karmapy Taje Dordże oraz Lamy Ole Nydahla. Zachęcamy do lektury!Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wspólną Medytację XVI Karmapy ("Trzech Świateł") w poniedziałki i czwartki o 20:00. Przyjaciół wykonujących praktyki wstępne Nyndro zapraszamy do wspólnej medytacji w każdy czwartek i niedzielę zgodnie z grafikiem. Adres: Wesoła, ul.Platynowa 17.

Jeśli chcecie nas wesprzeć nie tylko duchowo, możecie to zrobić.

Nasze konto:
64 1050 1054 1000 0090 7133 8975
Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu, ul. Ożarowska 65/67, 01-408 Warszawa

Pamiętajcie, aby w tytule przelewu wpisać "darowizna na cele kultu religijnego".Kategorie: Wszystkie | Aktywność | Lama Ole | Nauczanie | Wydarzenie
RSS
poniedziałek, 09 kwietnia 2012

Mira Boboli
14 maja w naszym ośrodku odbędzie się wykład podróżującej buddyjskiej nauczycielki Miry Boboli zatytułowany "O mądrości". Serdecznie zapraszamy - godzina 19.00 na Marmurowej 6!  

3-cie urodziny ośrodka

Niedawne trzecie urodziny ośrodka w Wesołej upłynęły na medytacji, rozmowach i sangowym zacieśnianiu więzów. Najmłodsi również obecni:)

Medytacja

Jak widać, nowy ośrodek świetnie spełnia swoją podstawową funkcję kuźni umysłów. Tu sanga czyni kolejne postępy na drodze ku wykroczeniu poza dualizm.

Wieczór indyjski

Niedawno Marta podzieliła się z nami wrażeniami z podróży do Indii, okraszając opowieść mnóstwem zdjęć. Jak widać publikę miała liczną (nawet międzynarodową), po raz pierwszy poczuliśmy potencjał naszej sangi, która niezależnie do wielkości ośrodka potrafi wypełnić go po brzegi:)

Życzenia od Lamy OlePo raz pierwszy jako pełnoprawny ośrodek otrzymaliśmy życzenia od Lamy Ole Nydahla, nadesłane z Ośrodka Europejskiego.19:20, gmwesola
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 lutego 2012
niedziela, 08 stycznia 2012

Tym razem już oficjalnie zapraszamy do nowego ośrodka na ulicy Marmurowej 6 w Wesołej. Jutro o 20.30 odbędzie się pierwsza wspólna medytacja! Wpadajcie licznie!

19:37, gmwesola
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 grudnia 2011

Udało nam się wynająć nowe miejsce na ośrodek! Jest to 53-metrowe mieszkanie w Wesołej niedaleko naszej dotychczasowej gompy. Po drobnym przemeblowaniu przeniesiemy się tam z naszą działalnością i zaprosimy Was na wspólne medytacje i spotkania. Szczegóły już niedługo! Mały przedsmak:

Nowy ośrodek

12:45, gmwesola
Link Dodaj komentarz »